Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Ce parere aveti despre forum?

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Chou

Chou


Numarul mesajelor : 1926
Data de inscriere : 2009-01-01

Ce parere aveti despre forum? Empty
PostSubject: Ce parere aveti despre forum?   Ce parere aveti despre forum? Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 9:46 pm

vizitatorii isi pot spune parerea despre forum aici


Last edited by Hikari Chou on Thu Mar 12, 2009 12:56 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://anime-sensation.forumgratuit.ro
Angellin
Guest
Anonymous



Ce parere aveti despre forum? Empty
PostSubject: Re: Ce parere aveti despre forum?   Ce parere aveti despre forum? Icon_minitimeThu Feb 26, 2009 11:12 pm

Poi trec pe aici well, imi place forumul e super! dar cateva sugestii incercati sa potriviti culorile ( adica sunt ok ca antent/culoarea celulelor etc.) dar de exemplu in loc de rozul acesta de la "Previzualizeaza " si "Trimiteti" ( cel de la butoane) mergea un portocliu cald...iar culoarea teztului ori negru ori portocaliu mai inchis...smylies-urile sunt dragute imi plac ^^ bara de navigare cea cu "Forum, Portal " etc. incercato sa o schimbati.In portal ar trebui sa fie putin mai aranjate widget-urile, adica cel cu "Parteneri" mergea sa fie pus in stanga la portal sau in dreapta.Incercati sa dati jos widget-ul cu "Forum" pt. ca nu cam are nici o legatura cu forumul ar arata mai bine fara el ^^.Categoria "Games" si forumurile din ea ar merge sa fie asezat jos, dupa sectiunea cu"Anime" la fel si cea cu cafeneaua. Well cam atat...ja!!
Back to top Go down
Chou

Chou


Numarul mesajelor : 1926
Data de inscriere : 2009-01-01

Ce parere aveti despre forum? Empty
PostSubject: Re: Ce parere aveti despre forum?   Ce parere aveti despre forum? Icon_minitimeSat Feb 28, 2009 11:51 pm

ma bucur ca-ti place forumul Angellin o sa tin cont de sugestiile tale ^^ si chiar am mai schimbat forumul putin...l-am mai "potrivit" sa zic asa ^_^
Back to top Go down
https://anime-sensation.forumgratuit.ro
Shadow
Guest
Anonymous



Ce parere aveti despre forum? Empty
PostSubject: Re: Ce parere aveti despre forum?   Ce parere aveti despre forum? Icon_minitimeWed Mar 11, 2009 10:34 pm

Pai tema roz e draguta si butoanele la fel ce ma deranjeaza este ca nu sunt imagini la toate forumurile doar la anime,rpg si inca cite-va imagini nu sunt la mesaje noi,blocat si nu sunt mesaje noi,ce strica in mod dorect infatisarea forumului mai ales ca nu sunt imagini la mesaje^^ in rest totul e kawaii^^ kiss
Back to top Go down
Chou

Chou


Numarul mesajelor : 1926
Data de inscriere : 2009-01-01

Ce parere aveti despre forum? Empty
PostSubject: Re: Ce parere aveti despre forum?   Ce parere aveti despre forum? Icon_minitimeWed Mar 11, 2009 10:44 pm

Chiar ma gandeam sa schimb imaginile de la mesaje vechi nou si de la forum blocat dar oricum multumesc ca ti-ai dat cu parerea Shadow si o sa tin cont de opinia ta dar in timpu' saptamanii nu pot face prea multe si in weekend ne da prea multe teme...well o sa incerc sa imbunatatesc forumul cat de cat ^^
Back to top Go down
https://anime-sensation.forumgratuit.ro
Wanjima
Guest
Anonymous



Ce parere aveti despre forum? Empty
PostSubject: Re: Ce parere aveti despre forum?   Ce parere aveti despre forum? Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 5:14 pm

Imi place forumul,pacat ca nu pot sa ma inregistrez..sunt deja inregistrata pe multe altele.. TT_TT crying ..in plus am si eu vre-o 3 forumuri de care trebuie sa ma ingrijesc.. eyes
Back to top Go down
Chou

Chou


Numarul mesajelor : 1926
Data de inscriere : 2009-01-01

Ce parere aveti despre forum? Empty
PostSubject: Re: Ce parere aveti despre forum?   Ce parere aveti despre forum? Icon_minitimeMon Sep 07, 2009 4:09 am

hehe nu-i nimic ..ma bucur ca-ti place forumul ^^..oricum cand vrei sa vii..te asteptam Razz
Back to top Go down
https://anime-sensation.forumgratuit.ro
LunatiQ
.::3xplosiv3 lollipop::.
.::3xplosiv3 lollipop::.
LunatiQ


Numarul mesajelor : 109
Data de inscriere : 2009-06-07

Ce parere aveti despre forum? Empty
PostSubject: Re: Ce parere aveti despre forum?   Ce parere aveti despre forum? Icon_minitimeWed Sep 09, 2009 8:03 pm

yeah...oricand cu placere ^^ [ma refer la inregistrare :]]] and, si je se bucura ca iti place [ahh, suna stupid =.=']
Back to top Go down
Sponsored content





Ce parere aveti despre forum? Empty
PostSubject: Re: Ce parere aveti despre forum?   Ce parere aveti despre forum? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ce parere aveti despre forum?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Administration :: Our forum is your forum.-
Jump to: