Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Note mari...note mici :D

Go down 
+2
Kimi-chan
Chou
6 posters
AuthorMessage
Chou

Chou


Numarul mesajelor : 1926
Data de inscriere : 2009-01-01

Note mari...note mici :D Empty
PostSubject: Note mari...note mici :D   Note mari...note mici :D Icon_minitimeSun Feb 15, 2009 2:27 am

poi la mine cea mai mica nota este un 5 la mate ...mi l-a dat profu la un test...dar daca privesc partea plina "a paharului" e buna nota asta dat fiind ca era una din cele mai mari note aka cea mai mare era 7 si era doar una :D si cea mai mare nota este 10 normal la majoritatea materiilor
Back to top Go down
https://anime-sensation.forumgratuit.ro
Kimi-chan
..::Ben10AlienForceAddicted::..
Kimi-chan


Numarul mesajelor : 333
Data de inscriere : 2009-01-22

Note mari...note mici :D Empty
PostSubject: Re: Note mari...note mici :D   Note mari...note mici :D Icon_minitimeSun Feb 15, 2009 2:40 am

cea mai mica e...hmm un 8 sau un 7 trebuia sa fie un 5....normal la geografie dar nu mi l-a mai pus...daca is eleva buna Wink
Back to top Go down
http://naruto-kun.time2forum.com
Vizitato
Guest
Anonymous



Note mari...note mici :D Empty
PostSubject: Re: Note mari...note mici :D   Note mari...note mici :D Icon_minitimeSun Feb 15, 2009 9:04 pm

la mine cea mai mica nota o am la mate 7 dar pe semestru tot media 9 mia iesit:D
si min rest un 8 la istorie...9 si 10 la restul
Back to top Go down
Kimi-chan
..::Ben10AlienForceAddicted::..
Kimi-chan


Numarul mesajelor : 333
Data de inscriere : 2009-01-22

Note mari...note mici :D Empty
PostSubject: Re: Note mari...note mici :D   Note mari...note mici :D Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 2:02 am

eee istoria e grea eu am un 7 si am avut si intr-a 5-a dar ce sa le faci
Back to top Go down
http://naruto-kun.time2forum.com
Vizitato
Guest
Anonymous



Note mari...note mici :D Empty
PostSubject: Re: Note mari...note mici :D   Note mari...note mici :D Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 12:26 am

la engleza a fost prima mea nota 9 din cls. a V-a si acum nu mai imi place engleza a inceput sa nu-i mai placa de noi in semestrul 2:D
Back to top Go down
Tooru

Tooru


Numarul mesajelor : 377
Data de inscriere : 2009-03-13

Note mari...note mici :D Empty
PostSubject: Re: Note mari...note mici :D   Note mari...note mici :D Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 3:12 am

Cea mai mica nota a mea este 7...pana acum la Geografie,nu`l suport pe prof (XD)
Insa am 7 d 10,3 9 si 7 la Geogravarza
Back to top Go down
Vizitato
Guest
Anonymous



Note mari...note mici :D Empty
PostSubject: Re: Note mari...note mici :D   Note mari...note mici :D Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 11:41 pm

cea mai mica nota la mine a fost suficient (5) Embarassed
Back to top Go down
~GeO~

~GeO~


Numarul mesajelor : 57
Localizare : Bacau ~ :)
Data de inscriere : 2009-03-27

Note mari...note mici :D Empty
PostSubject: Re: Note mari...note mici :D   Note mari...note mici :D Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 11:44 pm

pff.. cred ca am cea mai mica nota happy em) ..tot la geografie Razz .. un 4 heart




Admin edit:Te rog sa te uiti pe reguli care daca nu ma insel una spune "Fara scris de messenger"
Back to top Go down
http://anahi-andry-4u.hi5.com
Vizitato
Guest
Anonymous



Note mari...note mici :D Empty
PostSubject: Re: Note mari...note mici :D   Note mari...note mici :D Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 3:00 am

cea mai mica nota a mea pe anu' asta o fost un 8...la mate...da nu mi l-o trecut
Back to top Go down
Rosette

Rosette


Numarul mesajelor : 52
Data de inscriere : 2009-04-09

Note mari...note mici :D Empty
PostSubject: Re: Note mari...note mici :D   Note mari...note mici :D Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 2:41 pm

Cea mai mica nota^^3...La fizica...Si unu' la chimie...Are porfu' ciuda pe mine si imi da note mici ca sa demonstreze asta...Cred e ca daca in Sem. I a fost profesorul nostru de chimie mai e si in SEM. II...Dar nu e Razz...Si acu ca m-am dus la director are si mai mult ciuda pe mine...Daca n-ar fi astea note de 3 cea mai mica nota a mea ar fi fost 4 la Istorie ^^"
Back to top Go down
Anna

Anna


Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 2009-05-02

Note mari...note mici :D Empty
PostSubject: Re: Note mari...note mici :D   Note mari...note mici :D Icon_minitimeSat May 02, 2009 1:37 am

cea mai mica nota la mate un 6, iar cea mai mare e 10 la toate materile Razz inclusiv si la mate
Back to top Go down
Sponsored content





Note mari...note mici :D Empty
PostSubject: Re: Note mari...note mici :D   Note mari...note mici :D Icon_minitime

Back to top Go down
 
Note mari...note mici :D
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Shinigami-Death Note

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Games and off topic :: Şcoala-
Jump to: