Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Ce profesori nu suportati?

Go down 
+2
Kimi-chan
Chou
6 posters
AuthorMessage
Chou

Chou


Numarul mesajelor : 1926
Data de inscriere : 2009-01-01

Ce profesori nu  suportati? Empty
PostSubject: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu  suportati? Icon_minitimeSun Feb 15, 2009 2:30 am

poi eu nu-l suport pe profu de mate...o fi el batran si inca putin si iese la pensie dar ora de mate e cam aiurea adica nici nu prea preda si cand preda nimeni nu intelege nimic dar ce sa-i faci asta-i viata
voi ce pori nu suportati?:D
Back to top Go down
https://anime-sensation.forumgratuit.ro
Kimi-chan
..::Ben10AlienForceAddicted::..
Kimi-chan


Numarul mesajelor : 333
Data de inscriere : 2009-01-22

Ce profesori nu  suportati? Empty
PostSubject: Re: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu  suportati? Icon_minitimeSun Feb 15, 2009 2:38 am

pe aia de geogravarza!!! o urasc[si ea pe mn] e chiar enervanta e super aiurea orice spun la ora ei e gresit doar pt ca asta zic eu ...da in fine ...
Back to top Go down
http://naruto-kun.time2forum.com
Vizitato
Guest
Anonymous



Ce profesori nu  suportati? Empty
PostSubject: Re: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu  suportati? Icon_minitimeSun Feb 15, 2009 9:02 pm

pe mine ma enrveaza tot aia de gografie ... si aia de desen ca tipa la noi
Back to top Go down
Kimi-chan
..::Ben10AlienForceAddicted::..
Kimi-chan


Numarul mesajelor : 333
Data de inscriere : 2009-01-22

Ce profesori nu  suportati? Empty
PostSubject: Re: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu  suportati? Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 2:04 am

si fosta profa de engleza actuala directoare adjunct era insuportabila
Back to top Go down
http://naruto-kun.time2forum.com
Vizitato
Guest
Anonymous



Ce profesori nu  suportati? Empty
PostSubject: Re: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu  suportati? Icon_minitimeThu Feb 19, 2009 2:26 am

nu imi place de directoare care este profa de chimie chiar daca nu fac chimie este cam scorpie directoarea asta:D lol!
Back to top Go down
Kimi-chan
..::Ben10AlienForceAddicted::..
Kimi-chan


Numarul mesajelor : 333
Data de inscriere : 2009-01-22

Ce profesori nu  suportati? Empty
PostSubject: Re: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu  suportati? Icon_minitimeThu Feb 19, 2009 2:45 am

a mea e de mate directoarea si cealalata e de engleza oricum nu o suport p'aia de engleza >:p
Back to top Go down
http://naruto-kun.time2forum.com
Vizitato
Guest
Anonymous



Ce profesori nu  suportati? Empty
PostSubject: Re: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu  suportati? Icon_minitimeSat Feb 21, 2009 12:23 am

ma enerveaza si aia de engleza si de tehnologieX(:D
Back to top Go down
Vizitato
Guest
Anonymous



Ce profesori nu  suportati? Empty
PostSubject: Re: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu  suportati? Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 11:42 pm

nu poat s azic ca nu-l suport pe profu' de religie doar ca nu prea imi place de el
Back to top Go down
Juley Farrow
~Wild Child~
Juley Farrow


Numarul mesajelor : 61
Varsta : 30
Stare de spirit : ^ ^
Data de inscriere : 2009-03-12

Ce profesori nu  suportati? Empty
PostSubject: Re: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu  suportati? Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 1:18 am

nu o prea suport pe diriga, pe profa de franceza, profa de sport, profa de fizica si...cred ca atat
Back to top Go down
http://haunted.wikiforum.ro
Vizitato
Guest
Anonymous



Ce profesori nu  suportati? Empty
PostSubject: Re: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu  suportati? Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 2:55 am

poi e clar nu o suport pe vicedirectoarea...Ce profesori nu  suportati? 107839 pe profa de tehnologie...si cam atat now
Back to top Go down
Rosette

Rosette


Numarul mesajelor : 52
Data de inscriere : 2009-04-09

Ce profesori nu  suportati? Empty
PostSubject: Re: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu  suportati? Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 2:49 pm

Normal...Pe profu' de fizica...Are ciuda pe mine si n-am sa ma las pana nu zboara din scoala...Si profa de desen...E super-stupida si nu stiu ce desene vrea ea s fac eu...Ar trebui s-o vedeti cum se imbraca glol
Back to top Go down
Anna

Anna


Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 2009-05-02

Ce profesori nu  suportati? Empty
PostSubject: Re: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu  suportati? Icon_minitimeSat May 02, 2009 1:33 am

eu nu o suport pe profa de germa ca la ora ei nici sa tusim nu putem k ne da afara si profa de romana k ne da le teme in prostie!!! :supy: :supy: :supy:
Back to top Go down
Dayana

Dayana


Numarul mesajelor : 33
Data de inscriere : 2009-05-22

Ce profesori nu  suportati? Empty
PostSubject: Re: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu  suportati? Icon_minitimeMon May 25, 2009 3:17 am

Aoleu..N-o suport paia de geografie..E O SCORPIE !!! Toata clasa zice astha >Razz Si are pata pe mine si pe inca o fata..E o retardata mintala..deabi astept sa se pensioneze. :7&:
Back to top Go down
Sponsored content





Ce profesori nu  suportati? Empty
PostSubject: Re: Ce profesori nu suportati?   Ce profesori nu  suportati? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ce profesori nu suportati?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Games and off topic :: Şcoala-
Jump to: