Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete)

Go down 
+4
~GeO~
Kimi-chan
Chou
Akuni_Yamanako
8 posters
AuthorMessage
Akuni_Yamanako

Akuni_Yamanako


Numarul mesajelor : 170
Varsta : 27
Data de inscriere : 2009-03-14

Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Empty
PostSubject: Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete)   Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 4:49 pm

Ce baiat ti se potriveste? Rezultatul meu a fost: "Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Rynxon1

Baiatul care ti se potriveste este Dane.Este foarte calm,intelept,foarte priceput in domeniul calculatoarelor.De vei avea nevoie de un sfat, te va ajuta cu mare placere." Al tau care este? Click aici si afla!
Back to top Go down
Chou

Chou


Numarul mesajelor : 1926
Data de inscriere : 2009-01-01

Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Empty
PostSubject: Re: Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete)   Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 6:15 pm

Ce baiat ti se potriveste? Rezultatul meu a fost: "Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Jules0
Baiatul care ti se potriveste este Skyler.Este inalt cu parul violet si ochii rosiatici.Adora jocurile sportive si petrecerile.Este atent si protector fata de cei apropiati.Pana sa-l cunosti mai bine o sa ti se para enervant, dar dupa o vreme iti vei da seama ca este foarte simpatic si dragut.Succes" Al tau care este? Click aici si afla!
arata bine happy em)
Back to top Go down
https://anime-sensation.forumgratuit.ro
Vizitato
Guest
Anonymous



Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Empty
PostSubject: Re: Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete)   Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 8:19 pm

Ce baiat ti se potriveste? Rezultatul meu a fost: "Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Rynxon1
Baiatul care ti se potriveste este Dane.Este foarte calm,intelept,foarte priceput in domeniul calculatoarelor.De vei avea nevoie de un sfat, te va ajuta cu mare placere." Al tau care este? Click aici si afla!
Back to top Go down
Kimi-chan
..::Ben10AlienForceAddicted::..
Kimi-chan


Numarul mesajelor : 333
Data de inscriere : 2009-01-22

Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Empty
PostSubject: Re: Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete)   Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 8:31 pm

Ce baiat ti se potriveste? Rezultatul meu a fost: "Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) 13079979


Baiatul care ti se potriveste este Jun, un mare bataus. Ai mare grija sa nu fi ranita vreodata. Cu toate acestea este foarte protector, avand grija mereu de tine, sa nu suferi niciodata din cauza lui." Al tau care este? Click aici si afla!
Back to top Go down
http://naruto-kun.time2forum.com
~GeO~

~GeO~


Numarul mesajelor : 57
Localizare : Bacau ~ :)
Data de inscriere : 2009-03-27

Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Empty
PostSubject: Re: Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete)   Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 11:51 pm

Ce baiat ti se potriveste? Rezultatul meu a fost: "Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Jules0

Baiatul care ti se potriveste este Skyler.Este inalt cu parul violet si ochii rosiatici.Adora jocurile sportive si petrecerile.Este atent si protector fata de cei apropiati.Pana sa-l cunosti mai bine o sa ti se para enervant, dar dupa o vreme iti vei da seama ca este foarte simpatic si dragut.Succes" Al tau care este? Click aici si afla!
Back to top Go down
http://anahi-andry-4u.hi5.com
...::YumI-CHaN::...
° Lollipop maniac °™
...::YumI-CHaN::...


Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 2009-03-29

Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Empty
PostSubject: Re: Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete)   Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 11:18 pm

Ce baiat ti se potriveste? Rezultatul meu a fost: "Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Jules0
:32:
Back to top Go down
Vizitato
Guest
Anonymous



Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Empty
PostSubject: Re: Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete)   Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 2:25 am

Rezultatul meu a fost: "Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) 13079979


Baiatul care ti se potriveste este Jun, un mare bataus. Ai mare grija sa nu fi ranita vreodata. Cu toate acestea este foarte protector, avand grija mereu de tine, sa nu suferi niciodata din cauza lui." Al tau care este? Click aici si afla!
Back to top Go down
Anna

Anna


Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 2009-05-02

Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Empty
PostSubject: Re: Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete)   Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Icon_minitimeSat May 02, 2009 11:16 pm

Ce baiat ti se potriveste? Rezultatul meu a fost: "Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) 13079979


Baiatul care ti se potriveste este Jun, un mare bataus. Ai mare grija sa nu fi ranita vreodata. Cu toate acestea este foarte protector, avand grija mereu de tine, sa nu suferi niciodata din cauza lui." Al tau care este? Click aici si afla!
Back to top Go down
Dayana

Dayana


Numarul mesajelor : 33
Data de inscriere : 2009-05-22

Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Empty
PostSubject: Re: Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete)   Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Icon_minitimeMon May 25, 2009 3:23 am

Ce baiat ti se potriveste? Rezultatul meu a fost: "Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) 276448m5mvzxf70i


Baiatul care ti se potriveste este Marcus.Este o persoana iubitoare de animale,in special de pisici. Este mereu alaturi de tine si la bine si la rau si nu te paraseste cand te afli la greu. Intotdeauna vei gasi in el un bun prieten si un bun aliat." Al tau care este? Click aici si afla!
Back to top Go down
Qanna

Qanna


Numarul mesajelor : 57
Varsta : 28
Localizare : Sub birou :))
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna....insa vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!
Data de inscriere : 2009-03-29

Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Empty
PostSubject: Re: Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete)   Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 5:30 pm

Ce baiat ti se potriveste? Rezultatul meu a fost: "Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Jules0

Baiatul care ti se potriveste este Skyler.Este inalt cu parul violet si ochii rosiatici.Adora jocurile sportive si petrecerile.Este atent si protector fata de cei apropiati.Pana sa-l cunosti mai bine o sa ti se para enervant, dar dupa o vreme iti vei da seama ca este foarte simpatic si dragut.Succes" Al tau care este? Click aici si afla!
Back to top Go down
http://toxicanime.forumgratuit.ro/forum.htm
Sponsored content





Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Empty
PostSubject: Re: Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete)   Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete) Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ce baiat ti se potriveste?(pentru fete)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ce inseamna X pentru tine?
» Concurs Banner Pentru Forum
» Deschis la orice ora,pentru orcine
» Clubul de noapte pentru cei fara somn

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Games and off topic :: Quiz-
Jump to: