Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Cum va fi viitorul tau?

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Dany Dark

Dany Dark


Numarul mesajelor : 50
Varsta : 28
Localizare : Planeta terra in fata Pc'ului mereu
Stare de spirit : Momentan Calm
Data de inscriere : 2009-03-14

Cum va fi viitorul tau? Empty
PostSubject: Cum va fi viitorul tau?   Cum va fi viitorul tau? Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 11:36 pm

Cum va fi viitorul tau? Rezultatul meu a fost: "Voi avea 3 copii in viitor. vei purta roz in ziua nuntii si vei avea un caine. Oamenii spun ca blondele sunt proaste, dar tie nu-ti pasa ce cred ei, desi nu esti blond/a. Iubirea vietii tale adora sa asculte muzica pop." Al tau care este? Click aici si afla! Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Neutral
Back to top Go down
http://www.MATRIXDANY.TK
Chou

Chou


Numarul mesajelor : 1926
Data de inscriere : 2009-01-01

Cum va fi viitorul tau? Empty
PostSubject: Re: Cum va fi viitorul tau?   Cum va fi viitorul tau? Icon_minitimeSun Mar 15, 2009 11:50 pm

Cum va fi viitorul tau? Rezultatul meu a fost: "Vei avea patru copii in viitor si vei purta verde in ziua nuntii. Iubitul( iubita ) va avea parul rosu ca focul." Al tau care este? Click aici si afla!
Lol! :7&:
Back to top Go down
https://anime-sensation.forumgratuit.ro
Vizitato
Guest
Anonymous



Cum va fi viitorul tau? Empty
PostSubject: Re: Cum va fi viitorul tau?   Cum va fi viitorul tau? Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 2:36 am

Rezultatul meu a fost: "Vei avea doi copii in viitor si vei purta albastru in ziua nuntii. Iubesti pisicile, in special cele siameze. Iubirea vietii tale este brunet/a si va veti intelege de minune." Al tau care este? Click aici si afla!
nu zau??happy em)
Back to top Go down
Vizitato
Guest
Anonymous



Cum va fi viitorul tau? Empty
PostSubject: Re: Cum va fi viitorul tau?   Cum va fi viitorul tau? Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 7:53 pm

Cum va fi viitorul tau? Rezultatul meu a fost: "Voi avea 3 copii in viitor. vei purta roz in ziua nuntii si vei avea un caine. Oamenii spun ca blondele sunt proaste, dar tie nu-ti pasa ce cred ei, desi nu esti blond/a. Iubirea vietii tale adora sa asculte muzica pop." Al tau care este? Click aici si afla!

hmm...ciudat viitor:))
Back to top Go down
~GeO~

~GeO~


Numarul mesajelor : 57
Localizare : Bacau ~ :)
Data de inscriere : 2009-03-27

Cum va fi viitorul tau? Empty
PostSubject: Re: Cum va fi viitorul tau?   Cum va fi viitorul tau? Icon_minitimeWed Apr 15, 2009 10:22 pm

Cum va fi viitorul tau? Rezultatul meu a fost: "Voi avea 3 copii in viitor. vei purta roz in ziua nuntii si vei avea un caine. Oamenii spun ca blondele sunt proaste, dar tie nu-ti pasa ce cred ei, desi nu esti blond/a. Iubirea vietii tale adora sa asculte muzica pop." Al tau care este? Click aici si afla!
Back to top Go down
http://anahi-andry-4u.hi5.com
Takyro

Takyro


Numarul mesajelor : 140
Varsta : 27
Localizare : prin nori
Stare de spirit : happy and sad
Data de inscriere : 2009-05-19

Cum va fi viitorul tau? Empty
PostSubject: Re: Cum va fi viitorul tau?   Cum va fi viitorul tau? Icon_minitimeSun Jun 21, 2009 2:32 am

Cum va fi viitorul tau? Rezultatul meu a fost: "Voi avea 3 copii in viitor. vei purta roz in ziua nuntii si vei avea un caine. Oamenii spun ca blondele sunt proaste, dar tie nu-ti pasa ce cred ei, desi nu esti blond/a. Iubirea vietii tale adora sa asculte muzica pop." Al tau care este? Click aici si afla!
Back to top Go down
Sponsored content





Cum va fi viitorul tau? Empty
PostSubject: Re: Cum va fi viitorul tau?   Cum va fi viitorul tau? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Cum va fi viitorul tau?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Games and off topic :: Quiz-
Jump to: