Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Twilight

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Serenity
~ Moon Whisper ~
Serenity


Numarul mesajelor : 249
Varsta : 31
Data de inscriere : 2009-04-13

Twilight Empty
PostSubject: Twilight   Twilight Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 8:04 pm

About:

Viata unei adolescente pe nume Bella ia o turnura diferita din momentul in care se muta in oraselul Forks-Washington, pentu a locui cu tatal ei. Initial, totul i se parea deprimant, pentru ca trebuia sa se acomodeze cu noua locuinta si cu noii colegi, insa la scurt timp il intalneste pe misteriosul si seducatorul Edward Cullen. Acesta se indragosteste de ea, insa are un mare secret de ascuns, care le pune in pericol relatia – el si familia lui sunt vampiri care au renutat la vanatul oamenilor.

Bella afla secretul lui , dar nu realizea ca isi risca viata continuand aceasta relatie. Totul se complica atunci cand dusmanii vampiri ai familiei Cullen apar si vor sa o vaneze pe Bella. Va putea oare Edward sa o protejeze si sa se abtina el insusi de pofta pe care i-o provoaca mirosul ei?


Trailer



My opinion
Eu l-am vazut la cinema, mi-a placut nespus de mult, mi se pare o poveste ceva mai originala (punctul meu de vedere!), actorii imi plac, iar dragostea dintre Bela si Edward mi se pare demna de admirat (yeah, I know it's just a movie but...I realy like vampires heart).So...poate ca intr-adevar, cum spun unii filmul nu are asa multe efecte speciale, insa mie mi se parte super!Cartile nu le-am citit, insa cred ca am de gand sa ma apuc.Sper ca vor face filme si dupa urmatoarele 3 carti..so astept sa vad continuarea dragostei dintre cei 2!

Voi ce ziceti?L-azi vazut?Va place?De ce?
Back to top Go down
http://fantasy-anime.forumer.ro
Chou

Chou


Numarul mesajelor : 1926
Data de inscriere : 2009-01-01

Twilight Empty
PostSubject: Re: Twilight   Twilight Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 8:10 pm

Ei bine l-am vazut pe net filmu' si pot spune ca imi place si acum foarte mult mai ales cand am auzit ca e cu vampiri cu atat mai mult am inceput sa-l urmaresc..imi place si ideea..dragoste dintr-un vampir si un om..chiar daca nu e foarte originala filmu' arata chiar dragut mai ales ca si personajele se potrivesc si toate alea...iar despre carti am cautat cartile dar mereu nu aveau si acum cu atat mai mult vreau sa citesc chiar daca am auzit ca povestea difera putin ^^
Back to top Go down
https://anime-sensation.forumgratuit.ro
 
Twilight
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Games and off topic :: Filme-
Jump to: