Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Animeul preferat

Go down 
+2
...::YumI-CHaN::...
Chou
6 posters
AuthorMessage
Chou

Chou


Numarul mesajelor : 1926
Data de inscriere : 2009-01-01

Animeul preferat Empty
PostSubject: Animeul preferat   Animeul preferat Icon_minitimeWed May 27, 2009 2:53 am

Well ce anime preferat aveti ^^
Mie cel mai mult imi place Vampire knight (ma mir cum de nu m-am plictisit de el pana acum:)) in fine imi palce acest anime pentur ca e cu vampiri care mie una imi plac si in in al doilea rand ca (,) chiar daca personajele n'or fi ele foarte originale mie imi plac mai ales de Zero heart mda...voi ce anime preferat aveti si sa nu uitati sa argumentati ^^
Back to top Go down
https://anime-sensation.forumgratuit.ro
...::YumI-CHaN::...
° Lollipop maniac °™
...::YumI-CHaN::...


Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 2009-03-29

Animeul preferat Empty
PostSubject: Re: Animeul preferat   Animeul preferat Icon_minitimeSun Jul 12, 2009 7:24 pm

hmm :-? pai la mine cred ca ar fi Nana :-? ador povestea [ e originala , parerea mea deoarece n'am mai vazut vreun anime in care 2 fete cu acelasi nume sa mearga in acelasi oras pt indeplinirea viselor ] si personajele de asemenea [ bine conturate , sau cum s'o zice XD ] coloana sonora e dea dreptul superba heart cam atat ^^
Back to top Go down
Key
ﻵ¤Seduction of bloody roseﻵ¤
Key


Numarul mesajelor : 56
Varsta : 27
Localizare : In stafundurile iadului
Stare de spirit : Plictisitaaaaaaaaaaa
Data de inscriere : 2009-07-15

Animeul preferat Empty
PostSubject: Re: Animeul preferat   Animeul preferat Icon_minitimeFri Jul 17, 2009 12:26 pm

Mie imi place Yu Yu Hakusho.Si mai ales cand se cearta Yusuke cu Hiei.Si mai ales melodiile din final sant extraordinare.
Back to top Go down
http://bloody-rose.my-rpg.com/forum.htm
LunatiQ
.::3xplosiv3 lollipop::.
.::3xplosiv3 lollipop::.
LunatiQ


Numarul mesajelor : 109
Data de inscriere : 2009-06-07

Animeul preferat Empty
PostSubject: Re: Animeul preferat   Animeul preferat Icon_minitimeWed Sep 09, 2009 8:05 pm

well, cred ca la mine e...Bleach [yeah, imi place povestea, captivanta, etc...etc] ceva mai deosebit, cu spirite, spectre [imi plac chestiile de genul <3] personajele interesante, personalitati diferite, completandu'se reciproc ;]], frumos conturate, coloana sonora imi place si ar mai fi de spus ;]]
Back to top Go down
opricaalisuca

opricaalisuca


Numarul mesajelor : 1
Varsta : 37
Localizare : Romania\Iasi
Stare de spirit : happy ^^
Data de inscriere : 2010-02-15

Animeul preferat Empty
PostSubject: Re: Animeul preferat   Animeul preferat Icon_minitimeMon Feb 15, 2010 3:56 am

poi..., cred ca anime meu favorit este Naruto happy em este complex ,personajele sunt faine (Gaara Laughing super pers ). Povestea este geniala iar efectele sunt super !
Back to top Go down
Kurotsuki

Kurotsuki


Numarul mesajelor : 4
Varsta : 23
Localizare : Curtea de Arges
Data de inscriere : 2015-12-10

Animeul preferat Empty
PostSubject: Re: Animeul preferat   Animeul preferat Icon_minitimeSat Dec 19, 2015 3:57 pm

Kaleido Star.
Back to top Go down
Sponsored content





Animeul preferat Empty
PostSubject: Re: Animeul preferat   Animeul preferat Icon_minitime

Back to top Go down
 
Animeul preferat
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Noteaza animeul
» Alege bannerul preferat !!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Anime/Manga :: Discuţii anime/manga-
Jump to: