Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Cum esti tu?

Go down 
+3
.::CrisuU::.
Kimi-chan
Chou
7 posters
AuthorMessage
Chou

Chou


Numarul mesajelor : 1926
Data de inscriere : 2009-01-01

Cum esti tu? Empty
PostSubject: Cum esti tu?   Cum esti tu? Icon_minitimeSat Jan 03, 2009 6:52 pm

http://animezup.com/quiz/quiz.php?quiz=Quiz-1223157735

Cum esti? Rezultatul meu a fost: "Esti o persoana de treaba, pe care te poti baza. Pui suflet in ceea ce faci, iar asta e important.Tine-o tot asa!" Al tau care este? Click aici si afla!
Back to top Go down
https://anime-sensation.forumgratuit.ro
Kimi-chan
..::Ben10AlienForceAddicted::..
Kimi-chan


Numarul mesajelor : 333
Data de inscriere : 2009-01-22

Cum esti tu? Empty
PostSubject: Re: Cum esti tu?   Cum esti tu? Icon_minitimeThu Jan 22, 2009 2:09 am

Cum esti? Rezultatul meu a fost: "Esti mereu tu insuti! Nu ti-e frica sa te arati asa cum esti. Plina de viata, dornica de mai mult, tu esti sufletul petrecerii. " Al tau care este? Click aici si afla!
Back to top Go down
http://naruto-kun.time2forum.com
.::CrisuU::.

.::CrisuU::.


Numarul mesajelor : 157
Data de inscriere : 2009-01-01

Cum esti tu? Empty
PostSubject: Re: Cum esti tu?   Cum esti tu? Icon_minitimeSat Jan 31, 2009 3:38 am

Cum esti? Rezultatul meu a fost: "Esti mereu tu insuti! Nu ti-e frica sa te arati asa cum esti. Plina de viata, dornica de mai mult, tu esti sufletul petrecerii. " Al tau care este? Click aici si afla!
Back to top Go down
Vizitato
Guest
Anonymous



Cum esti tu? Empty
PostSubject: Re: Cum esti tu?   Cum esti tu? Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 11:14 pm

Cum esti? Rezultatul meu a fost: "Esti o persoana de treaba, pe care te poti baza. Pui suflet in ceea ce faci, iar asta e important.Tine-o tot asa!" Al tau care este? Click aici si afla!
Back to top Go down
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 2009-02-27

Cum esti tu? Empty
PostSubject: Re: Cum esti tu?   Cum esti tu? Icon_minitimeSat Feb 28, 2009 4:19 pm

Esti o persoana simpatica, insa puternica. Stii ceea ce vrei, si nu lasi pe nimeni sa stea in calea ta. Foarte bine, insa ai grija sa nu intreci masura!
Back to top Go down
Akuni_Yamanako

Akuni_Yamanako


Numarul mesajelor : 170
Varsta : 27
Data de inscriere : 2009-03-14

Cum esti tu? Empty
PostSubject: Re: Cum esti tu?   Cum esti tu? Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 3:01 am

Cum esti? Rezultatul meu a fost: "Esti nonconformist. Sigur pe tine, increzator, esti persoana care stie cum si cand sa ia alegerile importante. Felicitari!" Al tau care este? Click aici si afla!
Back to top Go down
Tooru

Tooru


Numarul mesajelor : 377
Data de inscriere : 2009-03-13

Cum esti tu? Empty
PostSubject: Re: Cum esti tu?   Cum esti tu? Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 3:35 am

Esti o persoana sincera, care spune intotdeauna ceea ce gandeste. Esti dragut/a si inteligent/a!
:D
Back to top Go down
~GeO~

~GeO~


Numarul mesajelor : 57
Localizare : Bacau ~ :)
Data de inscriere : 2009-03-27

Cum esti tu? Empty
PostSubject: Re: Cum esti tu?   Cum esti tu? Icon_minitimeSat Mar 28, 2009 11:58 pm

Cum esti? Rezultatul meu a fost: "Esti o persoana sincera, care spune intotdeauna ceea ce gandeste. Esti draguta si inteligenta!" Al tau care este? Click aici si afla! heart:X:X
Back to top Go down
http://anahi-andry-4u.hi5.com
Vizitato
Guest
Anonymous



Cum esti tu? Empty
PostSubject: Re: Cum esti tu?   Cum esti tu? Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 2:34 am

Esti o persoana de treaba, pe care te poti baza. Pui suflet in ceea ce faci, iar asta e important.Tine-o tot asa!" Al tau care este? Click aici si afla!
Back to top Go down
Sponsored content





Cum esti tu? Empty
PostSubject: Re: Cum esti tu?   Cum esti tu? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Cum esti tu?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ce caine esti?
» Ce personaj din Gravitation esti?
» Care fata esti din Naruto?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Games and off topic :: Quiz-
Jump to: