Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Mdeah...m'am intors..

Go down 
3 posters
AuthorMessage
LunatiQ
.::3xplosiv3 lollipop::.
.::3xplosiv3 lollipop::.
LunatiQ


Numarul mesajelor : 109
Data de inscriere : 2009-06-07

Mdeah...m'am intors.. Empty
PostSubject: Mdeah...m'am intors..   Mdeah...m'am intors.. Icon_minitimeSun Jun 07, 2009 9:27 pm

uff..noroc cu copy/paste
Heya..numele meu e secret..etto..cei care vor sa-l afle o vor face pe mess..sau chiar prin pm..am 14 ani..fiind nascuta pe 27.04.1995 si sunt zodia taur..asa ca aveti grija sa nu va impung : )) well..ce sa mai zic.sunt din Aiud..boring city ~~"..imi plac multe anime'uri cum ar fi : Bleach, rosario+vampire, death note, blood+, naruto, gravitation, paradise kiss, FMP, FMA, Jigoku Shoujo, kaleido star...etc (nu mai im vin altele in minte pe moment ^^")
Asa muzica pe care o ascult:
-J-rock
-Rock
-Pop(rar ^^)
-Hip-hop...
Trupe: hm..Good Charlotte, Linkin Park, Simple Plan, An Cafe, The gazzete etc..
Filme: imi plac cele horror..dar si comediile...imi place sa rad...
Carti: nu prea citesc..prefer sa fac altceva..sau mai citesc fic-uri
Ce imi place sa fac: sa desenez...sa ma dau cu rolele, cu bicicleta,cu skateu'...sa pictez icoane...sa navighez pe net...sa ascult muzica, sa ies cu prietenii..sa fac pe nebuna : ))
Cateva lucruri despre mine: Sum o fire prietenoasa, amabila, sufletista, de incredere,nebuna, zapacita, impulsiva...desi am invatat sa ma mai calmez..cred...oricum prefer in ultimu' timp sa nu ma mai arat^^...Sunt desteapta..desi urasc scoala am note bune si merg la olimpiadeT^T nu prea imi plac...oricum daca as avea puteri i-as da FOCCCC!!!
Imi ajut prietenii la nevoie...pot fi o prietena, dar si o dusmanca pe cinste. Cand ma enervez ar fi bine sa nu-mi stea nimeni in cale..*si asta nu o zis-o je...ci prietenii care ma cunosc si care m-o vazut nervoasa...^^*
Now..i hate: sa fiu mintita...sa se profite de mine, dar de obicei imi dau seama mai devreme sau mai tarziu^^", sa fiu copiata. Nu-mi plac prieteni falsi..prefer unul singur, dar adevarat...
Cam atat despre mine...daca mai aveti intrebari nu ezitati sa puneti...
mda..sunt vechea Mizore..care se pare ca am fost stearsa..fara motiv...
Back to top Go down
Chou

Chou


Numarul mesajelor : 1926
Data de inscriere : 2009-01-01

Mdeah...m'am intors.. Empty
PostSubject: Re: Mdeah...m'am intors..   Mdeah...m'am intors.. Icon_minitimeSun Jun 07, 2009 11:40 pm

in sfarsit Mizore -.-" sorry pentur cele intamplate ..te asigur ca o sa iau masuri si inca o data happy posting and have fun ^^
Back to top Go down
https://anime-sensation.forumgratuit.ro
Serenity
~ Moon Whisper ~
Serenity


Numarul mesajelor : 249
Varsta : 31
Data de inscriere : 2009-04-13

Mdeah...m'am intors.. Empty
PostSubject: Re: Mdeah...m'am intors..   Mdeah...m'am intors.. Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 8:51 pm

Hello Mizore.Welcome here...again din cateinteleg :-?
Anyway have fun & happy posting!
Back to top Go down
http://fantasy-anime.forumer.ro
LunatiQ
.::3xplosiv3 lollipop::.
.::3xplosiv3 lollipop::.
LunatiQ


Numarul mesajelor : 109
Data de inscriere : 2009-06-07

Mdeah...m'am intors.. Empty
PostSubject: Re: Mdeah...m'am intors..   Mdeah...m'am intors.. Icon_minitimeMon Jun 08, 2009 10:07 pm

mda..din nou..am fost stearsa..bine..nu e vina nimanui de pe forum..s'a produs ceva nedorit..oricum..multumesc pentru welcome..chiar daca nu sunt tocmai noua : ))
Back to top Go down
Sponsored content





Mdeah...m'am intors.. Empty
PostSubject: Re: Mdeah...m'am intors..   Mdeah...m'am intors.. Icon_minitime

Back to top Go down
 
Mdeah...m'am intors..
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Administration :: Newbies.-
Jump to: