Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Cum ai fi tu ca personaj anime?

Go down 
+8
...::YumI-CHaN::...
Qanna
Akuni_Yamanako
Tooru
Yume
Rosalie
Kimi-chan
Chou
12 posters
AuthorMessage
Chou

Chou


Numarul mesajelor : 1926
Data de inscriere : 2009-01-01

Cum ai fi tu ca personaj anime? Empty
PostSubject: Cum ai fi tu ca personaj anime?   Cum ai fi tu ca personaj anime? Icon_minitimeSat Jan 03, 2009 6:55 pm

fete si baieti Rezultatul meu a fost: "Esti o fata/un baiat fara teama si ai mult mult tupeu nu-ti pasa de ce zic ceilalti despre tine cea ce este foarte bine!Sfat:Fi mai putin agresiv/-a.
Cum ai fi tu ca personaj anime? Anime-neko
Cum ai fi tu ca personaj anime? Punk-1-400x320" Al tau care este? Click aici si afla!
Back to top Go down
https://anime-sensation.forumgratuit.ro
Kimi-chan
..::Ben10AlienForceAddicted::..
Kimi-chan


Numarul mesajelor : 333
Data de inscriere : 2009-01-22

Cum ai fi tu ca personaj anime? Empty
PostSubject: Re: Cum ai fi tu ca personaj anime?   Cum ai fi tu ca personaj anime? Icon_minitimeThu Jan 22, 2009 2:03 am

fete si baieti Rezultatul meu a fost: "Esti detul de tupeist/-a, iti place sa te distrezi si nu te lasi stresat/-a de fraieri!Sfat:Tine-o tot asa!
Cum ai fi tu ca personaj anime? 1156278467_anime_punk
Cum ai fi tu ca personaj anime? Punk_guy" Al tau care este? Click aici si afla!
Back to top Go down
http://naruto-kun.time2forum.com
Rosalie

Rosalie


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 27
Data de inscriere : 2009-01-31

Cum ai fi tu ca personaj anime? Empty
PostSubject: Re: Cum ai fi tu ca personaj anime?   Cum ai fi tu ca personaj anime? Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 2:32 am

fete si baieti Rezultatul meu a fost: "Cred ca esti prea dragut/-a si nu vrei sa deranjezi pe nimeni, dar uneori poti fi luat de prost -(urasc cuvantul asta)- cea ce nu e bine. Sfat: -Mai mult tupeu! Cum ai fi tu ca personaj anime? Pink-1
Back to top Go down
Vizitato
Guest
Anonymous



Cum ai fi tu ca personaj anime? Empty
PostSubject: Re: Cum ai fi tu ca personaj anime?   Cum ai fi tu ca personaj anime? Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 11:10 pm

Cred ca esti prea dargut/-a si nu vrei sa deranjezi pe nimeni, dar uneori poti fi luat de prost/-a cea ce nu e bine.Sfat:-Mai mult tupeu!
Cum ai fi tu ca personaj anime? Pink-1
Cum ai fi tu ca personaj anime? Neko_plainBG
Back to top Go down
Yume

Yume


Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 2009-02-27

Cum ai fi tu ca personaj anime? Empty
PostSubject: Re: Cum ai fi tu ca personaj anime?   Cum ai fi tu ca personaj anime? Icon_minitimeSat Feb 28, 2009 4:22 pm

Esti detul de tupeist/-a, iti place sa te distrezi si nu te lasi stresat/-a de fraieri!Sfat:Tine-o tot asa!


Cum ai fi tu ca personaj anime? 1156278467_anime_punk


Cum ai fi tu ca personaj anime? Punk_guy
Back to top Go down
Tooru

Tooru


Numarul mesajelor : 377
Data de inscriere : 2009-03-13

Cum ai fi tu ca personaj anime? Empty
PostSubject: Re: Cum ai fi tu ca personaj anime?   Cum ai fi tu ca personaj anime? Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 2:57 am

Esti detul de tupeist/-a, iti place sa te distrezi si nu te lasi stresat/-a de fraieri!Sfat:Tine-o tot asa! Cum ai fi tu ca personaj anime? 1156278467_anime_punk Cum ai fi tu ca personaj anime? Punk_guy
Back to top Go down
Vizitato
Guest
Anonymous



Cum ai fi tu ca personaj anime? Empty
PostSubject: Re: Cum ai fi tu ca personaj anime?   Cum ai fi tu ca personaj anime? Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 2:48 am

fete si baieti Rezultatul meu a fost: "Cred ca esti prea dargut/-a si nu vrei sa deranjezi pe nimeni, dar uneori poti fi luat de prost/-a cea ce nu e bine.Sfat:-Mai mult tupeu!
Cum ai fi tu ca personaj anime? Pink-1
Cum ai fi tu ca personaj anime? Neko_plainBG" Al tau care este? Click aici si afla!
Back to top Go down
Akuni_Yamanako

Akuni_Yamanako


Numarul mesajelor : 170
Varsta : 27
Data de inscriere : 2009-03-14

Cum ai fi tu ca personaj anime? Empty
PostSubject: Re: Cum ai fi tu ca personaj anime?   Cum ai fi tu ca personaj anime? Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 2:49 am

fete si baieti Rezultatul meu a fost: "Esti detul de tupeist/-a, iti place sa te distrezi si nu te lasi stresat/-a de fraieri!Sfat:Tine-o tot asa!
Cum ai fi tu ca personaj anime? 1156278467_anime_punk
Cum ai fi tu ca personaj anime? Punk_guy" Al tau care este? Click aici si afla!
Back to top Go down
Qanna

Qanna


Numarul mesajelor : 57
Varsta : 28
Localizare : Sub birou :))
Stare de spirit : Psihologul mi-a spus ca's nebuna....insa vocile din capul meu imi spun ca nu-i asa!
Data de inscriere : 2009-03-29

Cum ai fi tu ca personaj anime? Empty
PostSubject: Re: Cum ai fi tu ca personaj anime?   Cum ai fi tu ca personaj anime? Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 3:24 pm

fete si baieti Rezultatul meu a fost: "Esti detul de tupeist/-a, iti place sa te distrezi si nu te lasi stresat/-a de fraieri!Sfat:Tine-o tot asa!
Cum ai fi tu ca personaj anime? 1156278467_anime_punk
Cum ai fi tu ca personaj anime? Punk_guy" Al tau care este? Click aici si afla!
Back to top Go down
http://toxicanime.forumgratuit.ro/forum.htm
...::YumI-CHaN::...
° Lollipop maniac °™
...::YumI-CHaN::...


Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 2009-03-29

Cum ai fi tu ca personaj anime? Empty
PostSubject: Re: Cum ai fi tu ca personaj anime?   Cum ai fi tu ca personaj anime? Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 11:27 pm

fete si baieti Rezultatul meu a fost: "Esti detul de tupeist/-a, iti place sa te distrezi si nu te lasi stresat/-a de fraieri!Sfat:Tine-o tot asa!
Cum ai fi tu ca personaj anime? 1156278467_anime_punk
Cum ai fi tu ca personaj anime? Punk_guy" Al tau care este? Click aici si afla!
Back to top Go down
~GeO~

~GeO~


Numarul mesajelor : 57
Localizare : Bacau ~ :)
Data de inscriere : 2009-03-27

Cum ai fi tu ca personaj anime? Empty
PostSubject: Re: Cum ai fi tu ca personaj anime?   Cum ai fi tu ca personaj anime? Icon_minitimeTue Mar 31, 2009 12:38 am

fete si baieti Rezultatul meu a fost: "Esti detul de tupeist/-a, iti place sa te distrezi si nu te lasi stresat/-a de fraieri!Sfat:Tine-o tot asa!
Cum ai fi tu ca personaj anime? 1156278467_anime_punk
Cum ai fi tu ca personaj anime? Punk_guy" Al tau care este? Click aici si afla!
Back to top Go down
http://anahi-andry-4u.hi5.com
Vizitato
Guest
Anonymous



Cum ai fi tu ca personaj anime? Empty
PostSubject: Re: Cum ai fi tu ca personaj anime?   Cum ai fi tu ca personaj anime? Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 1:36 am

Esti detul de tupeist/-a, iti place sa te distrezi si nu te lasi stresat/-a de fraieri!Sfat:Tine-o tot asa! Cum ai fi tu ca personaj anime? 1156278467_anime_punk Cum ai fi tu ca personaj anime? Punk_guy
se pare ca la majoritatea ne`o iesit rezulatu' asta...
Back to top Go down
Nyuu

Nyuu


Numarul mesajelor : 23
Varsta : 30
Localizare : Under your bed :P
Data de inscriere : 2009-04-12

Cum ai fi tu ca personaj anime? Empty
PostSubject: Re: Cum ai fi tu ca personaj anime?   Cum ai fi tu ca personaj anime? Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 9:33 pm

fete si baieti Rezultatul meu a fost: "Esti detul de tupeist/-a, iti
place sa te distrezi si nu te lasi stresat/-a de fraieri!Sfat:Tine-o
tot asa!
Cum ai fi tu ca personaj anime? 1156278467_anime_punk
Cum ai fi tu ca personaj anime? Punk_guy"
Al tau care este? Click
aici
si afla!
Back to top Go down
Serenity
~ Moon Whisper ~
Serenity


Numarul mesajelor : 249
Varsta : 31
Data de inscriere : 2009-04-13

Cum ai fi tu ca personaj anime? Empty
PostSubject: Re: Cum ai fi tu ca personaj anime?   Cum ai fi tu ca personaj anime? Icon_minitimeTue Apr 14, 2009 9:53 pm

Esti detul de tupeist/-a, iti place sa te distrezi si nu te lasi stresat/-a de fraieri!Sfat:Tine-o tot asa!
Cum ai fi tu ca personaj anime? 1156278467_anime_punk Cum ai fi tu ca personaj anime? Punk_guy
Back to top Go down
http://fantasy-anime.forumer.ro
Anna

Anna


Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 2009-05-02

Cum ai fi tu ca personaj anime? Empty
PostSubject: Re: Cum ai fi tu ca personaj anime?   Cum ai fi tu ca personaj anime? Icon_minitimeSat May 02, 2009 10:57 pm

fete si baieti Rezultatul meu a fost: "Esti detul de tupeist/-a, iti place sa te distrezi si nu te lasi stresat/-a de fraieri!Sfat:Tine-o tot asa!
Cum ai fi tu ca personaj anime? 1156278467_anime_punk
Cum ai fi tu ca personaj anime? Punk_guy" Al tau care este? Click aici si afla!
Back to top Go down
Sponsored content





Cum ai fi tu ca personaj anime? Empty
PostSubject: Re: Cum ai fi tu ca personaj anime?   Cum ai fi tu ca personaj anime? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Cum ai fi tu ca personaj anime?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» pdms=personaj anime
» Ce personaj din Gravitation esti?
» Despre anime
» Top 10 personaje anime
» Despre anime

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Games and off topic :: Quiz-
Jump to: