Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Hello ^___^

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Alice

Alice


Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 2010-01-30

Hello ^___^ Empty
PostSubject: Hello ^___^   Hello ^___^ Icon_minitimeSat Jan 30, 2010 9:11 pm

Hy...ma numesc Alina,am 14 ani.Sunt din Arad.Imi place sa stau la calculator,sa merg cu rolele si la antrenamente..ascult orice gen de muzica mai putin manele si populara.Daca aveti intrebari nu ezitati sa mi le puneti. Hello ^___^ Icon_smile
Back to top Go down
Chou

Chou


Numarul mesajelor : 1926
Data de inscriere : 2009-01-01

Hello ^___^ Empty
PostSubject: Re: Hello ^___^   Hello ^___^ Icon_minitimeSat Jan 30, 2010 11:33 pm

'Ello Alina,poti sa-ti spun pe nume,ne?Asa....bine ai venit pe forum,desi cam bate vantul prin el,postari placute si distreaza'te!! and i have one,ok..two questions:
Iti plac dramele asiatice?daca da,imi poti spune favoritele?;;]
Ja nya~
Back to top Go down
https://anime-sensation.forumgratuit.ro
Alice

Alice


Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 2010-01-30

Hello ^___^ Empty
PostSubject: Re: Hello ^___^   Hello ^___^ Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 1:52 am

Nu mam uitat la nici o drama asiatica..dar daca vrei spunemi cateva is ma voi uita..oricum imi place sa ma uit la filme..
Back to top Go down
Chou

Chou


Numarul mesajelor : 1926
Data de inscriere : 2009-01-01

Hello ^___^ Empty
PostSubject: Re: Hello ^___^   Hello ^___^ Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 9:07 am

Pai sa vedem:
Hana yori dango 1 si 2 plus filmul..merita vazuta <3
Gokusen 1,2,3 plus specialele si filmul,eu sunt la ultimul sezon.
Hana kimi
Koizora + movie..sa ai servetele langa tine.
Kimi wa petto este cu Matsujun <33 si cred ca ajung astea. ^^
Back to top Go down
https://anime-sensation.forumgratuit.ro
Alice

Alice


Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 2010-01-30

Hello ^___^ Empty
PostSubject: Re: Hello ^___^   Hello ^___^ Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 6:20 pm

mersi..o sa mi le scot si o sa ma uit la ele.dupa aceea iti raspund la intrebare.
Back to top Go down
LunatiQ
.::3xplosiv3 lollipop::.
.::3xplosiv3 lollipop::.
LunatiQ


Numarul mesajelor : 109
Data de inscriere : 2009-06-07

Hello ^___^ Empty
PostSubject: Re: Hello ^___^   Hello ^___^ Icon_minitimeTue Feb 02, 2010 6:30 am

Well, uite că apar şi eu cu întârziere. [în fine, mai bine mai târziu decât niciodată xD]
So, welcome here, nyappy post and have fun. ^^
And...me 2, îţi recomand să vezi dramele înşirate de chou, plus, dacă vrei: tada, kimi wo aishiteru [e doar un film, asiatic, ofc xD, iar mie mi-a plăcut mult <3], ah, şi de asemenea 1 litre of tears. [chiar plângi 1 litru de lacrimi =]] ].

Then, Ja nya~
Back to top Go down
Alice

Alice


Numarul mesajelor : 93
Data de inscriere : 2010-01-30

Hello ^___^ Empty
PostSubject: Re: Hello ^___^   Hello ^___^ Icon_minitimeTue Feb 02, 2010 6:35 am

Mersi..si da ai dreptate mai bine mai tarziu decat niciodata...o sa ma uit la ele..cam multe dar o sa ma uit..si la partea cu plansu o sa am grija sa am pachete de servetele la mine:))
Back to top Go down
Sponsored content





Hello ^___^ Empty
PostSubject: Re: Hello ^___^   Hello ^___^ Icon_minitime

Back to top Go down
 
Hello ^___^
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Administration :: Newbies.-
Jump to: