Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Sora Naegino

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Chou

Chou


Numarul mesajelor : 1926
Data de inscriere : 2009-01-01

Sora  Naegino Empty
PostSubject: Sora Naegino   Sora  Naegino Icon_minitimeSun Jan 04, 2009 5:07 am

Sora Naegino este personajul principal al anime-ului. Când a fost mică, a fost adusă de parinţii ei la Kaleido Stage să vadă spectacolul Alice în Ţara Minunilor. Deşi au murit puţin dupa acea vizită, Sora e inspirată de această amintire să devină membră al Kaleido Stage când devine matură. La începutul seriei, Sora e singura persoană care îl poate vedea pe Fool, Spiritul Scenei. Acesta îi va dezvălui că este născută pentru a fi pe scenă; în prima serie îi dezvăluie că va realiza Manevra Legendară, iar în seria a doua îi spune că are potenţial să devină o adevarată Kaleido Star.
Back to top Go down
https://anime-sensation.forumgratuit.ro
Tooru

Tooru


Numarul mesajelor : 377
Data de inscriere : 2009-03-13

Sora  Naegino Empty
PostSubject: Re: Sora Naegino   Sora  Naegino Icon_minitimeSat Mar 14, 2009 5:21 pm

Am urmarit si eu cateva episoade...Sora are un mare curaj si este foarte ambitioasa happy em
Back to top Go down
...::YumI-CHaN::...
° Lollipop maniac °™
...::YumI-CHaN::...


Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 2009-03-29

Sora  Naegino Empty
PostSubject: Re: Sora Naegino   Sora  Naegino Icon_minitimeSun Jul 12, 2009 7:33 pm

Sora este un personaj foarte dragutz ^^ mereu iti aduce zambetul pe buze , e curajoasa si nu'si abandoneaza prietenii la nevoie ... so.mie mi se pare un personaj OK! happy em
Back to top Go down
Sponsored content





Sora  Naegino Empty
PostSubject: Re: Sora Naegino   Sora  Naegino Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sora Naegino
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Anime/Manga :: Anime :: Kaleido Star-
Jump to: