Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Hinata Hyuuga

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Chou

Chou


Numarul mesajelor : 1926
Data de inscriere : 2009-01-01

Hinata Hyuuga Empty
PostSubject: Hinata Hyuuga   Hinata Hyuuga Icon_minitimeSun Jan 04, 2009 5:56 am

Hinata Hyuuga
Este o membra a clanului Hyuuga din ramura principala. Este in echipa cu Shino si Kiba. Ea este indragostita in secret de Naruto. Verisorul sau Neji o uraste pe Hinata pentru ca tatal sau s-a nascut primul.Hinata este o fata foarte timida si rusinoasa(fata de Naruto),dar in lupta cu Neji Hyuuga din preliminarii, Hinata da dovada ca este o fata puternica si ca niciodata nu va renunta, precum Naruto.Inainte ca Naruto sa se lupte cu Neji Hyuuga, Hinata il intalneste pe Naruto si vazand ca acesta este oarecum descurajat,ii spune ca va castiga pentru ca este foarte puternic .Hinata il iubeste pe Naruto si nu stie cum sa-i spuna. Cand il vede se inroreste toata,iar Naruto crede ca e ..ciudata. In seria shippuden vedem o Hinata in stadiul de chuunin, mai mare si mai matura (chiar daca Kiba ii zice ca nu s-a maturizat). Isi face aparitia pentru prima data in seria Naruto in episodul 1, iar in Shippuden in episodul 33. Este nascuta pe 27 decembrie in zodia capricornului. In seria japoneza vocea ei este interpretata de Nana Mizuki.
Back to top Go down
https://anime-sensation.forumgratuit.ro
Vizitato
Guest
Anonymous



Hinata Hyuuga Empty
PostSubject: Re: Hinata Hyuuga   Hinata Hyuuga Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 9:09 pm

imi place de hinata
este personajul timid ,dar care nu se lasa imi place foarte mult de ea...este si frumusica..dar prea timida Hinata Hyuuga 762501
Back to top Go down
Tooru

Tooru


Numarul mesajelor : 377
Data de inscriere : 2009-03-13

Hinata Hyuuga Empty
PostSubject: Re: Hinata Hyuuga   Hinata Hyuuga Icon_minitimeFri Mar 13, 2009 2:59 am

Este personajul meu feminin favorit Wink
Back to top Go down
Gabriella

Gabriella


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 2010-05-05

Hinata Hyuuga Empty
PostSubject: Re: Hinata Hyuuga   Hinata Hyuuga Icon_minitimeWed May 05, 2010 7:55 pm

Hinata imi place si mie foarte mult Hinata Hyuuga Icon_smile Este una din personajele femenine favorite din Naruto heart:X:X,in ciuda faptului ca e timida,a demonstrat mereu in lupta ca poate sa isi depaseasca temiditatea si sa-si ingenuncheze adversarul heart:X:X:X
Back to top Go down
Sponsored content





Hinata Hyuuga Empty
PostSubject: Re: Hinata Hyuuga   Hinata Hyuuga Icon_minitime

Back to top Go down
 
Hinata Hyuuga
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Anime/Manga :: Anime :: Naruto-
Jump to: